|  |  | 

Odzież Odzież patriotyczna

DIETA OWOCOWA

DIETA OWOCOWA
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

moda (6)Dieta owocowa dobra jest na poprawienie przemiany materii, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, wspomaga pracę jelit i świetnie robi poszarzałej cerze. Jest dosyć restrykcyjna, gdyż na czas jej trwania trzeba zrezygnować z kawy, herbaty i alkoholu. Ponoć stosują ją piosenkarki i aktorki a także modelki. Można ją stosować okrągły rok, gdyż polega ona na tym, że przez dwa dni w tygodniu jemy tylko owoce i pijemy wodę mineralną (około 2-2,5 litra). Owoce można jeść różne albo tylko jeden rodzaj ( na przykład w sezonie tylko truskawki, albo winogrona). Owoce najlepiej jeść na surowo, ale można też piec, gotować i dusić. Owoców nie doprawiamy do smaku (jedyny wyjątek stanowi szczypta cynamonu).
Dieta ta pozwala jednorazowo stracić na wadze około 2-4 kilogramów (oczywiście nie jest to tylko spalony tłuszczyk, ale i pozbycie się z organizmu nadmiaru wody).
Dietę tę mogą stosować osoby nie mające kłopotów ze zdrowiem; ostrożnie powinny do niej podchodzić osoby mające jakieś kłopoty wątrobą lub trzustką.

Ciekawe artykuły:

dieta-owocowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Garnitury ślubne Łódź

    Garnitury ślubne Łódź

    Garnitur ślubny Wybór garnituru ślubnego jest niemal tak samo trudny jak znalezienie właściwej sukni. Często ten temat jest lekceważony. Jednak nie powinno tak być. Przymiarki należy rozpocząć odpowiednio wcześnie. Najlepiej kilka miesięcy przed planowaną uroczystością. Mamy wtedy wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie obejrzeć to co oferują nam okoliczne salony ślubne i wprowadzić ewentualne poprawki do

  • Suknie ślubne Ronald Joyce

    Suknie ślubne Ronald Joyce

    Suknie ślubne W dniu ślubu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Ze względu na to poszukiwania idealniej kreacji rozpoczynają się wiele miesięcy wcześniej. Daje to nam gwarancję, że odnajdziemy właściwy wzór i ewentualnie naniesiemy potrzebne poprawki. Istotne jest, aby wszystko zostało precyzyjnie dopasowane. Dzięki temu możemy być pewni, że będziemy pięknie wyglądać i czuć się komfortowo