|  |  | 

Moda Odzież patriotyczna

GDY ZWYKŁĄ DIETA ZAWODZI

GDY ZWYKŁĄ DIETA ZAWODZI
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

moda (4)Dla osób, które stosowały już najprzeróżniejsze diety a efektów nie widać, czasami ostatnim ratunkiem są gotowe preparaty odchudzające, którymi zastępuje się zazwyczaj śniadanie i kolację a na obiad zjada się lekki ?normalny? posiłek na przykład rybę gotowaną na parze z dodatkiem warzyw. Produkty te są niskokaloryczne, więc utrata wagi jest szybko widoczna. Najsłynniejsze z nich to: Linia Plus, Cambridge i Herbalife.
Linia Plus polecana jest nie tylko ludziom z nadwagą, ale też tym, którzy odczuwają wręcz chroniczne zmęczenie. W jej skład wchodzą gotowe koktajle i zupy o różnych smakach, które zawierają tyle wysokogatunkowego białka, węglowodanów, witamin i składników mineralnych ile organizm potrzebuje. Przez dwa, trzy tygodnie zastępuje się takim koktajlem lub zupką dwa posiłki, a po tym okresie jeden posiłek dziennie. Trzeba się starać, aby w trakcie diety nie przekroczyć 1200 kcal dziennie, a można schudnąć od 1 do 2 kilogramów tygodniowo.
Pozostałe wspomniane diety działają na podobnych zasadach (różnią się tylko produkty mające zastąpić tradycyjne posiłki).

Ciekawe artykuły:

gdy-zwykla-dieta-zawodzi

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Garnitury ślubne Kielce

    Garnitury ślubne Kielce

    Garnitur dla pana młodego W czasie przygotowań do ślubu największa uwaga skupia się zazwyczaj na pannie młodej. Jednak nie należy zapominać również o jej partnerze. Jest równie ważny w dniu tej uroczystości. Szczególnie warto przemyśleć jego ubiór. Wybór odpowiedniego garnituru wcale nie jest łatwiejszy niż dobranie właściwej sukni ślubnej. Często wiąże się to nawet z

  • Obrączki ślubne Kraków

    Obrączki ślubne Kraków

    Obrączki Wybierając wszystkie rzeczy potrzebne nam do ślubu nie powinniśmy zapominać o najmniejszych szczegółach. Obrączki ślubne są niezwykle ważne. To właśnie one będą nam towarzyszyć już przez całe życie i stale przypominać o małżeństwie. Z uwagi na to warto zadbać, aby były jak najbardziej zgodne z naszym gustem. Wcale nie musimy decydować się na najbardziej