|  |  |  | 

Dodatki krawieckie Odzież Olejek tamanu

Kosmetyki ekologiczne

Kosmetyki ekologiczne
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

Kosmetyki ekologiczne (8)Zewsząd otacza nas chemia, która niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie, jak i na wygląd. Także kosmetyki drogeryjne pełne są składników, które z jednej strony pomagają w zachowaniu urody, a z drugiej zatruwają nasze środowisko. Od najdawniejszych czasów kobiety stosowały kosmetyki ekologiczne, w postaci ogólnodostępnych roślin, ziół czy miodu. Z roślin przygotowywały wywary, maseczki, używały ich do płukanek i kąpieli. Wiele z tych roślin jest składnikiem również współczesnych kosmetyków ekologicznych, które są niemal 100% roślinne. W składzie kosmetyków naturalnych znajdziesz oleje roślinne, kwasy owocowe, propolis, mleczko pszczele, wyciągi z ziół, algi i wiele innych naturalnych składników.
Również asortyment kosmetyków jest stale poszerzany i obecnie można znaleźć całą gamę, zarówno kosmetyków pielęgnacyjnych, jak i upiększających. Mydła, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Do całego ciała, do kąpieli i do włosów. Są już linie kosmetyków naturalnych dla mężczyzn i dla dzieci. Obecnie można kupić nawet ekologiczne dezodoranty, perfumy oraz środki do opalania.
Dzisiaj spokojnie można zadbać o urodę bez sięgania do kosmetyków chemicznych, chroniąc tym samym siebie, swoich najbliższych i środowisko.

Ciekawe artykuły:

kosmetyki-ekologiczne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Garnitury ślubne Łódź

    Garnitury ślubne Łódź

    Garnitur ślubny Wybór garnituru ślubnego jest niemal tak samo trudny jak znalezienie właściwej sukni. Często ten temat jest lekceważony. Jednak nie powinno tak być. Przymiarki należy rozpocząć odpowiednio wcześnie. Najlepiej kilka miesięcy przed planowaną uroczystością. Mamy wtedy wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie obejrzeć to co oferują nam okoliczne salony ślubne i wprowadzić ewentualne poprawki do

  • Suknie ślubne Ronald Joyce

    Suknie ślubne Ronald Joyce

    Suknie ślubne W dniu ślubu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Ze względu na to poszukiwania idealniej kreacji rozpoczynają się wiele miesięcy wcześniej. Daje to nam gwarancję, że odnajdziemy właściwy wzór i ewentualnie naniesiemy potrzebne poprawki. Istotne jest, aby wszystko zostało precyzyjnie dopasowane. Dzięki temu możemy być pewni, że będziemy pięknie wyglądać i czuć się komfortowo