|  | 

Uroda

NISKOCUKROWA

NISKOCUKROWA
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

moda (26)Jest to dieta, która wyrównuje poziom cukru we krwi, reguluje ciśnienie krwi oraz wspomaga przemianę materii. Jej główną zasadą jest to, że należy jeść produkty jak najmniej przetworzone: sezonowe warzywa, orzechy, owoce i chude mięso. Nie trzeba się głodzić, liczyć kalorii, ale trzeba zwracać uwagę na indeks glikemiczny i nie jeść produktów, które w tym indeksie maja wysokie wartości.
W trakcie diety trzeba jeść pięć posiłków dziennie i pić około 2-2,5 litra wody mineralnej (najlepiej niegazowanej).
Dieta dzieli się na trzy fazy.
Pierwsza faza trwa dwa tygodnie i można jeść tylko wyłącznie warzywa z niewielkim dodatkiem chudego mięsa. Zabronione są ziemniaki, nabiał i pieczywo.
W drugiej fazie włączamy owoce (najlepiej te o niskim indeksie glikemicznym), pieczywo razowe, płatki owsiane i gorzką czekoladę. Ta faza trwa aż do osiągnięcia wymarzonej wagi.
Trzecia faza powinna trwać do końca życia; można jeść wszystko, na co ma się ochotę, ale jednak należy zwracać uwagę na to, aby wybierać produkty z niskim indeksem glikemicznym.

Ciekawe artykuły:

niskocukrowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Suknie ślubne Warszawa

    Suknie ślubne Warszawa

    Idealna suknia ślubna Przygotowania do dnia ślubu należy rozpocząć odpowiednio wcześnie. Szczególnie jeśli ma być to duża uroczystość ze sporą ilością gości. Wszystko powinno być doskonale zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Dzięki temu unikniemy stresu na kilka dni przed wyznaczonym terminem. Szczególnie ważny może wydawać się wygląd panny młodej. Na pewno wymaga to wielu

  • Bukiety ślubne kwiaciarnia Warszawa

    Bukiety ślubne kwiaciarnia Warszawa

    Jakie kwiaty do bukietu ślubnego Dla wielu z nas ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu. Panna młoda pragnie wyglądać olśniewająco i wyjątkowo. Cudowna suknia ślubna, makijaż podkreślający jej urodę, elegancka fryzura, piękne buty. Nie należy zapominać o bukiecie, ponieważ przez cały czas pełni on bardzo ważną rolę. Obecny jest przez całą uroczystość kościelną – jeden