|  |  |  | 

Kurs microblading Moda Zagęszczanie rzęs

Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

Regenerum do rzęs (3)Dzisiaj coraz bardziej dbamy o swoją urodę- o to, aby mieć lśniące, długie włosy, piękne zęby, ładny strój, ciekawe dodatki. Coraz więcej uwagi poświęcamy także oczom- już nie patrzymy tylko na to, czy są ładnie pomalowane, czy brwi mają ładny kształt. Dzisiaj dużą wagę przywiązujemy również do tego, czy są gęste, mocne. Dawniej kobiety nie mogły wpłynąć za pomocą kosmetyków na gęstość i długość rzęs. A dzisiaj?

Dzisiaj na rynku dostępnych jest wiele rewelacyjnych kosmetyków, które szybko spowodują wyraźną poprawę w strukturze rzęs. Szczególnie zachwalane jest Regenerum do rzęs. Jest to specjalne serum składające się z dwóch odrębnych części. Jedna przeznaczona jest to aplikacji wzdłuż linii rzęs, natomiast drugą należy nakładać równomiernie na całą długość rzęs. Pierwsza z nich zawiera lipooligopeptydy oraz ekstrakt ze świetlika, natomiast druga matrykinę z prowitaminą B5. Dodatkowo serum wzbogacone jest wyciągiem z aloesu oraz witaminą E.

Dlatego nie warto czekać, warto natomiast wybrać się już dziś, kupić ten rewelacyjny kosmetyk i cieszyć się pięknymi rzęsami.

Ciekawe artykuły:

regenerum-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Garnitury ślubne Kielce

    Garnitury ślubne Kielce

    Garnitur dla pana młodego W czasie przygotowań do ślubu największa uwaga skupia się zazwyczaj na pannie młodej. Jednak nie należy zapominać również o jej partnerze. Jest równie ważny w dniu tej uroczystości. Szczególnie warto przemyśleć jego ubiór. Wybór odpowiedniego garnituru wcale nie jest łatwiejszy niż dobranie właściwej sukni ślubnej. Często wiąże się to nawet z

  • Obrączki ślubne Kraków

    Obrączki ślubne Kraków

    Obrączki Wybierając wszystkie rzeczy potrzebne nam do ślubu nie powinniśmy zapominać o najmniejszych szczegółach. Obrączki ślubne są niezwykle ważne. To właśnie one będą nam towarzyszyć już przez całe życie i stale przypominać o małżeństwie. Z uwagi na to warto zadbać, aby były jak najbardziej zgodne z naszym gustem. Wcale nie musimy decydować się na najbardziej