|  |  | 

Norel mandelic acid Styl

Tampony czy Podpaski

Tampony czy Podpaski
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

tampony-czy-podpaski-5Pierwsza miesiączka

Pierwsza miesiączka to bardzo ważny moment dla każdej młodej dziewczyny. To znak, że stajesz się kobietą, a w Twoim ciele zachodzi wiele istotnych zmian. Z pewnością zastanawiasz się, co powinnaś wybrać do ochrony podczas okresu ? tampony czy podpaski?

Tamponów możesz używać już podczas swojej pierwszej miesiączki. Są one całkowicie bezpieczne nawet dla kobiet, które jeszcze nigdy nie współżyły. Nie przejmuj się jednak, jeśli za pierwszym razem nie uda Ci się odpowiednio zaaplikować tamponu. Wiele dziewczyn potrzebuje kilku chwil, aby oswoić się z tym nowym produktem. Zadanie może ułatwić Ci tampon ze specjalnym aplikatorem. Dzięki niemu aplikacja będzie dziecinnie prosta.

Podpaski są trochę łatwiejsze w użyciu, dlatego wiele osób poleca je dziewczynom, które dopiero zaczęły miesiączkować. Jeśli więc nie masz ochoty na korzystanie z tamponów, użyj podpaski higienicznej. Z pewnością poczujesz się równie czysto i świeżo. Dowiedz się również jakie produkty poleca Twoja mama lub Twoje koleżanki.

Ciekawe artykuły:

tampony-czy-podpaski

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Zdjęcia ślubne Gdańsk

    Zdjęcia ślubne Gdańsk

    Uwiecznij chwile na zdjęciu Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Stanowi on dopełnienie miłości, ponieważ to dzięki niemu deklarujemy spędzenie reszty życia wspólnie z drugą osobą. Emocje towarzyszące podczas ceremonii, a następnie wesela są unikatowe, niepowtarzalne oraz wyjątkowe. Mogą nie pojawić się już więcej. Fotograf w sposób profesjonalny pozwoli na uwiecznienie tych wyjątkowych

  • Salony ślubne Warszawa

    Salony ślubne Warszawa

    Suknia ślubna Wygląd panny młodej w dniu ślubu jest bardzo ważny. Z uwagi na to same poszukiwania sukni powinny rozpocząć się odpowiednio wcześnie. Jednak zanim przystąpimy do pierwszych przymiarek powinniśmy się do tego odpowiednio przygotować. Bardzo pomocne będzie zebranie wszelkich inspiracji oraz tego co chcielibyśmy, aby miała nasza wymarzona sukienka. Na tej podstawie określimy wstępnie